KATEGORİLER
Alışveriş Sepeti

AG Tohum

Marka: AG Tohum
Bitkisi güçlü, yaprak örtümü çok iyidir.Orta erkenci, yarı kapalı yapıdadır.Ortalama meyve ağırlığı 3,5-4,5 kg’dır.Meyve şekli tam oval ve çekirdek evi küçüktür.Meyve kabuğu pütürlü, yola dayanımı iyidir.Meyve et rengi beyaz, kabuğa doğru hafif yeşilimsidir.Fusarium’un 0,1,2 ırklarına ve küllemeye d..
5,00TL
Vergiler Hariç:5,00TL
Marka: AG Tohum
Tek mahsül(kış), güz, ilkbahar ve açık saha yetiştiriciliğine uygun topan patlıcan çeşidimizdir.Bitkisi orta güçlü, boğum araları kısadır.Çiçeklenmesi ve meyve tutumu çok iyidir.Meyve şekli yuvarlak/oval-yuvarlaktır.Meyvelerin kuru madde oranı yüksek, sert ve ağırdır.Meyve rengi koyu mor-siyahtır, g..
4,00TL
Vergiler Hariç:4,00TL
Marka: AG Tohum
Bitki yapısı güçlü ve yarı açık yapıdadır.İlk salkımdan üst salkımlara kadar çiçeklenmesi ve meyve tutumu çok iyidir.Bitkisel özellik olarak çoğu zaman yaprakları içe doğru hafif dönüktür.Yetiştiriciliği kolay, çatlamaya dayanıklı özellikli bir beef domates çeşididir.Meyve şekli basık yuvarlak ve ha..
24,50TL
Vergiler Hariç:24,50TL
Bitez Yedikule Düz Marul Fidesi Bitez Yedikule Düz Marul Fidesi
Popüler
Marka: AG Tohum
Yedikule tipi (cos) düz marul çeşididir.Yaprak rengi koyu yeşil ve parlak olup, homojen ve hafif kabarcıklıdır.Yağlı ve gevrek yaprak yapısı ile oldukça lezzetlidir.Sıkı ve iri baş yapısına sahiptir.Yaprak ucu yanıklığına dayanıklıdır.Sonbahar, erken kış ve ilkbahar üretimine önerilir.Olgunluk süres..
1,75TL
Vergiler Hariç:1,75TL
Bombola İceberg Marul Fidesi
Popüler
Marka: AG Tohum
İri ve sıkı baş yapan kış yetiştiriciliğine uygun vanguard tipi iceberg marul çeşididir.Olgunluk süresi yetiştirme dönemi ve iklim koşullarına bağlı olarak 85-95 gün civarındadır.Renk biraz koyu yeşil, iri kabarcıklı ve kalın etlidir.Baş iri, uygun iklim ve yetiştirme koşullarında ortalama 900-1100 ..
1,75TL
Vergiler Hariç:1,75TL
Caipira Kıvırcık Marul Fidesi Caipira Kıvırcık Marul Fidesi
Popüler
Marka: AG Tohum
Geç sapa kalkan, koyu yeşil yapraklı, kıvırcık tip marul çeşidimizdir.Açık sahada Ilıman sahil bölgelerimizde  ilkbahar, erken yaz, sonbahar ve erken kış,Örtü altında geç sonbahar, kış, erken ilkbahar yetiştiriciliğine uygundur.Serin karasal bölgelerimizde yaz, sonbahar yetiştiriciliğine u..
1,75TL
Vergiler Hariç:1,75TL
Marka: AG Tohum
* Bitkisi güçlü, dik yapılı, dikim sonrası 70 – 80* günde ana baş hasat olgunluğuna gelen orta erkenci hibrit brokoli * çeşididir. Baş şekli geniş kubbemsi yapıdadır.* Baş iri, koyu yeşil renkli, lopları sıkıdır.* Boncuk yapısı sıkı ve orta iriliktedir.* Ana baş ortalam..
2,75TL
Vergiler Hariç:2,75TL
Desperado F1 Beef Domates Fidesi Desperado F1 Beef Domates Fidesi
Popüler
Marka: AG Tohum
Bitkisi kuvvetli ve yarı açık yapıdadır.Soğuk şartlarda çiçek açabilen ve meyve rengini bozmayan yegâne çeşitlerden bir tanesidir.Çiçeklenmesi ve meyve tutumu çok iyi, orta erkencidir.Meyve rengi kış şartlarında dahi koyu mor-siyah renkte ve parlaktır.Meyveler uzun ve dolgundur.Meyve boyu ortalama &..
4,00TL
Vergiler Hariç:4,00TL
Marka: AG Tohum
üzerine yeşil beneklidir. Meyveler çok lezzetli ve ortalama meyve ağırlığı 3-4 kg.dır. Fusarim'un 0,1,2 ırklarına ve küllemeye dayanıklıdır. Sıra Üzeri MesafeSıra Arası MesafeOrtalama Dekarda Bitki AdetiOrtalama Hasat Zamanı (gün)50 - 60 cm140 - 180 cm1.500 adet70 - 110 Gün..
5,00TL
Vergiler Hariç:5,00TL
Marka: AG Tohum
Yedikule tipi marul çeşididir. İri, sıkı baş yapan, güçlü bitkili, parlak koyu yeşil yapraklı bir çeşittir. Geç sonbahar, kış ve erken ilkbahar üretimlerine tavsiye edilir. Olgunluk süresi yetiştirildiği dönem ve iklim koşullarına bağlı olarak 70 - 90 gündür. Baş ağırlığı uygun iklim ve yetiştirme k..
1,75TL
Vergiler Hariç:1,75TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)