KATEGORİLER
Alışveriş Sepeti

Gento Tohum

Marka: Gento Tohum
Standart meyve tutumu ve yüksek meyve kalitesi ile erkenci beef domates çeşididir. Uzun raf ömrü ile ihracata uygundur. Koyu kırmızı meyve rengi ve lezzeti ile aranılan beef domates çeşididir. Bitki    Bitki Tipi               Sırık DomatesBitki..
19,00TL
Vergiler Hariç:19,00TL
Marka: Gento Tohum
Galia tipinde alçak tünel ve sera yetiştiriciliğine uygun çok erkenci kavun çeşidimizdir.Çok ErkenciMeyve Kabuk Rengi Koyu Sarı - TuruncuMeyve Ağırlığı 1,5 - 2,5 kgŞekli YuvarlakRaf Ömrü Uzun Hastalıklara Dayanım : IR F0 - F1 , PM..
5,00TL
Vergiler Hariç:5,00TL
Barokka F1 Brokoli Fidesi
Popüler
Marka: Gento Tohum
Ağırlık:1 - 1,3 kgDerim süresi (gün):90 - 100Dönem:Haziran-Temmuz /Ağustos-EylülMeyve rengi:Mavi - yeşilMeyve şekli:Kubbe yapılıMeyve yapısı:Kısa floretliTüketim:Sofralık ve sanayilik..
2,75TL
Vergiler Hariç:2,75TL
Joker F1 Karpuz Fidesi
Çok Satılan
Marka: Gento Tohum
Joker, Crimson Sweet tipinde alçak tünel, yüksek tünel ve açık tarlada yetiştirmeye uygun mükemmel kaliteli ve yüksek verimli karpuz çeşidimizdir.Nakliyeye dayanıklı ve raf ömrü uzundur. Bitki Bitki GücüGüçlüErkencilikErkenciSezonBahar Meyve Kabuk RengiAlacalı- Düzgün Ç..
10,00TL
Vergiler Hariç:10,00TL
Karabey F1 Patlıcan Fidesi Karabey F1 Patlıcan Fidesi
Çok Satılan
Marka: Gento Tohum
Açık tarla ve erken ilkbahar dönemi sera yetiştiriciliğine uygun uzun silindirik patlıcan çeşididir. Hasat aralığı kısa ve çok verimlidir. Meyve sapı dikensiz, meyveleri homojen ve parlak siyahtır. Bitki GücüGüçlüErkencilikErkenciSezonAçık Tarla Örtüaltı; Güz ve BaharMeyve Meyve ŞekliSilin..
4,00TL
Vergiler Hariç:4,00TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)