KATEGORİLER
Alışveriş Sepeti

Seminis Tohum

Marka: Seminis Tohum
Meyveleri Beit Alpha tipindedir.Meyveler silindirik ve oldukça düzgündür.Uzun hasat periyodu, sıcak iklim koşullarına yüksek performans göstermektedir...
6,00TL
Vergiler Hariç:6,00TL
Marka: Seminis Tohum
Bitki Tipi: Çok GüçlüErkencilik: GeççiMeyve Büyüklüğü (kg): 13-16Meyve Eti Rengi: Koyu KırmızıMeyve Şekli: OblongMeyve Tipi: ÇizgiliOdipus F1, uzun kare tipinde bir çeşittir. Çok güçlü bitki yapısı sahip olup, meyveler tamamen yaprakların altındadır. Meyveler ortalama 1..
21,00TL
Vergiler Hariç:21,00TL
Marka: Seminis Tohum
Starburst orta erkenci segmentte ve açık yeşil zemin üzerinde koyu renk çizgilere sahip orta - orta büyük meyve büyüklüğüne sahip bir karpuz çeşididir. 11+ brix değeri, pazarda istenen büyüklükte üniform meyvesi, yüksek verim potansiyeli, tarlada bekletme imkanı, uzun raf ömrü, aşılı dikime uygunluğ..
21,00TL
Vergiler Hariç:21,00TL
Marka: Seminis Tohum
Teknik özellikler :Açık alan üretimine uygun, orta erkenci çeşitimizdir.Yuvarlak, hafif basık, 180-200g , 1.800-2.200 bitki/da özelliğindedir.Üstün meyve kapaması, yeşil omuz yapmayan, kaliteli meyvesi vardır.Değişik iklim adaptasyonu, sıcak havalarda yüksek meyve tutumu sağlar. Meyve ucunun kü..
6,00TL
Vergiler Hariç:6,00TL
Marka: Seminis Tohum
PEMBE DOMATESTE ÖZLENEN TAT “DO-PİNK”!Özlediğiniz tat, sevdiğiniz renkteki pembe domates çeşidimiz “Do-Pink (Mei-Sahui)” tüketicinin iştahını artırıyor!Örtüaltında yüksek verim potansiyeline sahip sırık domates çeşidimiz, düşük ilaç maliyeti ve pazarda özlenen lezzet olması ile rakiplerini geride bı..
9,00TL
Vergiler Hariç:9,00TL
Marka: Seminis Tohum
Kısa sürede yüksek verim verir.Mükemmel hastalık dayanımına sahiptir.Boğum araları kısa olup sürgün vermezYÜKSEK HASTALIK DAYANIMI (HR) PXORTA HASTALIK DAYANIMI (IR)CMV/CVYVALT SEGMENTASYONGeç Bahar/YazlıkMEYVE UZUNLUĞU17-19 cmMEYVE YÜZEYİDamarsızORTALAMA OLGUNLAŞMA SÜRESİ35-40 gün..
10,00TL
Vergiler Hariç:10,00TL
Marka: Seminis Tohum
* İronman F1, orta erkenci olarak gelişen yaklaşık 85-90 günde hasada gelebilen hibrid birokoli çeşittir.* Bitkisi orta güçte olup, yaklaşık bitki yüksekliği 65-70 cm.* Baş yapısı kubbemsi şekildedir ve oldukça sıkı yapılıdır.* Hasat olgunluğuna erişmiş ana baş uzun süre kalitesini kaybetmeden tarla..
2,75TL
Vergiler Hariç:2,75TL
Marka: Seminis Tohum
Güçlü meyve yapısına sahiptir.Bitki yapısı meyveyi tamemen kapatır.Meyveleri serttir ve aynı zamanda çok iyi renk alır.  YÜKSEK HASTALIK DAYANIMI (HR)TSWV/Ad/Fol:0.1/Sbl/SI/Ss/Va:0/Vd:0ORTA HASTALIK DAYANIMI (IR)TYLCV/Ma/Mj/MiÜRÜN SEGMENTASYONUOturak domatesSEGMENTASYONAçık tarlaALT SEGMEN..
6,00TL
Vergiler Hariç:6,00TL
Marka: Seminis Tohum
Sugar Baby tipinde hibrit siyah karpuzdur.Orta güçlü bitki yapısına sahiptir.Meyvesi yuvarlak şekildedir.Tünel, alçak tünel ve açık tarla yetiştiriciliğine uygundur. Orta Hastalık Dayanımı (IR)FON1ÜRÜN SEGMENTASYONUÇekirdekliALT SEGMENTASYONSiyahMEYVE AĞIRLIĞI6-8 kgKABUK RENGİ VE DESENİSiyaha y..
10,00TL
Vergiler Hariç:10,00TL
Marka: Seminis Tohum
Fide dikiminden itibaren 80-100 günde hasat olgunluğuna ulaşır.Güçlü bitki yapısına sahip, üniform eşsiz meyve şekline sahip, ortalama 1-1.5 kg meyve ağılığına sahiptir.Puslu yapılı meyve, uzun raf ömrü olan bir çeşidimizdir...
2,75TL
Vergiler Hariç:2,75TL
Marka: Seminis Tohum
Meyveler Beith Alpha tipinde ve daha gösterişli görünüme sahiptir.Silindirik, çiçek burnuna doğru sivricedir.Yüksek adaptasyon yeteneğine ve geleneksel tarla salatalığı tat ve aromasına sahiptir.Soğuk ilkbahar aylarında alçak tünel altında ve sıcak günlerde açık tarla üretimine uygundur.ÜRÜN DETAYLA..
5,00TL
Vergiler Hariç:5,00TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)