KATEGORİLER
Alışveriş Sepeti

Syngenta

Aşılı Torry F1 Domates Fidesi Aşılı Torry F1 Domates Fidesi
Popüler
Marka: Syngenta
Antalya, Kumluca, Fethiye, Elmalı (yayla-erken bahar) bölgelerinde güçlü adaptasyon sağlar. Soğuk tutum kalitesine sahiptir (meyve kalitesi bozulmaz).Düşük ışıklanma şartlarında renk alması mümkündür. Güçlü bitki / yüksek verime sahiptir. Uzun raf ömrüne sahiptir.Meyve üniformite..
28,00TL
Vergiler Hariç:28,00TL
Marka: Syngenta
Teknik özellikler :Örtü altı ve açık tarla ana sezon ve orta erkenci dönem yetiştiriciliğine uygun OVAL karpuz çeşidimizdir.Meyve tutumu çok güçlü ve yüksek verimlidir.Çok hızlı toprak adaptasyonu ve çok güçlü çıkışı vardır.Kendine özgü buğulu deseni var,çok uzun raf ömrüne sahiptir.Hastalık dayanım..
10,00TL
Vergiler Hariç:10,00TL
Marka: Syngenta
Çok erkenci ve yüksek verimli,Yüksek kaliteli meyve standardı ve lezzeti  her pazara hitap eden tüccar dostu,Kaliks (kirpik) kalitesini ve tazeliğini uzun süre korur,Yeşil hasata uygun,Uzun raf ömrü ile ihracatçının tercihi. Hastalık dayanımları : Hastalık Kodu İngilizce Ad ..
6,00TL
Vergiler Hariç:6,00TL
Marka: Syngenta
Geleneksek lezzetin farklı rengi Kolay yönetilebilir bitki yapısıFarklı iklim ve toprak şartlarına yüksek adaptasyonAlttan üste mükemmel standart meyvesi & kalitesiUzun yol nakliye dayanımıSezon boyu tutarlı yüksek meyve aromasıTYLCV hastalığına direnciBoyut220-260 grŞekilBasık, DilimliBitk..
6,00TL
Vergiler Hariç:6,00TL
Marka: Syngenta
Dolgun ve gösterişli kalix görünümüAdaptasyon kabiliyeti yüksekİhracatçının yüzünü güldüren;Raf ömrüKaliteLezzetTüketicinin aradığı lezzet, tüccarın aradığı pembe meyveTYLCV virüsüne yüksek tolerans..
12,00TL
Vergiler Hariç:12,00TL
Marka: Syngenta
* Orta geçci bir çeşitir, dikim sonrası 78-82 günde olgunlaşır* Sonbahar – Kış – Yaz dikimine uygun yüksek verimlidir.* Düzgün floret yapısı, üstten dallanma, küçük ve sık tomurcuk yapısı ile sanayiye uygundur.* Yan dallanma yapmaz,güçlü ve dik gelişen bitki yapısına sahiptir.* Meyvesi büyük, k..
2,75TL
Vergiler Hariç:2,75TL
Marka: Syngenta
Antalya, Kumluca, Fethiye, Mersin, Hatay ve yayla bölgelerinde güçlü adaptasyon sağlar. Soğuk tutum kalitesine sahiptir (meyve kalitesi bozulmaz).Düşük ışıklanma şartlarında yüksek renk alma özelliği vardır. Yüksek adaptasyon kabiliyetine sahiptir. Güçlü bitki / yüksek verimlidir..
9,00TL
Vergiler Hariç:9,00TL
Marka: Syngenta
Odipus F1, uzun kare tipinde bir çeşittir. Çok güçlü bitki yapısı sahip olup, meyveler tamamen yaprakların altındadır. Meyveler ortalama 13-16 Kg, ağırlığında kabuk rengi koyu yeşil renkli üzeri belirgin beyaz çizgilidir. Meyve eti koyu kırmızı renkli, tatlı ve oldukça gevrektir. Orta erkenci özelli..
10,00TL
Vergiler Hariç:10,00TL
Presidential Düz Yedikule Marul Fidesi Presidential Düz Yedikule Marul Fidesi
Popüler
Marka: Syngenta
Baharlık ve yaz üretimine uygundur.Yağlı ve gevrek yapısı ile lezzetli, sapa kalkmaya mukavemetlidir.Örtü altı ve açık alan üretimine uygun, kapalı baş yapısı ile verimlidir.Güçlü yaprakları ile iri göbek yapısına sahiptir.5.500-6.500 bitki/daHastalık dayanımları:Bl 1-11,13-18, 20-28 / Fol 1Bl : Bre..
1,75TL
Vergiler Hariç:1,75TL
Marka: Syngenta
Dikim sonrası 90 - 120 günde olgunlaşma görülür.Meyve ağırlığı ortalama 0,8 - 1,4 kg arasında dikim sıklığına göre değişir. Orta erkenci, raf ömrü uzun ve yüksek kaliteli bir çeşittir.Meyve şekli oval - silindirik, süper mumsu tabaka ile albenilidir...
2,75TL
Vergiler Hariç:2,75TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)